AUTO JAROV Praha 3 Služby

U Vašeho partnera AUTO JAROV Praha 3 najdete tyto služby:

Naše Služby
na této pobočce

 • Volkswagen
  • Prodej
  • Servis
 • Audi
  • Prodej
  • Servis
 • SEAT
  • Prodej
  • Servis
 • CUPRA
  • Prodej
  • Servis
 • Volkswagen Užitkové vozy
  • Prodej
  • Servis
 • Das WeltAuto
  • Ojeté
  • vozy
Prodej pneu

Prodej pneu

Výběr všech značek pneu přímo na našem skladě. Možnost uskladnění zimních i letních pneu. Servis, prodej, výměna.

Půjčovna vozidel

Půjčovna vozidel

Zůstaňte mobilní i v případě, že máte vozidlo v servisu. Nabízíme Vám zapůjčení náhradního vozu po celou dobu opravy. V současné době máme k dispozici v půjčovně vozů AUTO JAROV více než 150 kvalitních náhradních automobilů značek Škoda, VW, Audi, SEAT a Honda, a to v různých kategoriích a výbavách. Všechny vozy jsou technicky způsobilé, maximálně 3 roky staré a mají najeto méně než 100 tisíc km.

Dětský koutek

Dětský koutek

Na všech autosalonech je pro ty nejmenší připraven dětský koutek se spoustou hraček a omalovánek.

Kavárna

Kavárna

Případné čekání na servise si můžete zpříjemnit v Denním baru, který je otevřen od pondělí do pátku a najdete jej na autosalonu Honda. Na všech autosalonech je pro Vás také k dispozici bezplatná WIFI.

Prodej motocyklů

Prodej motocyklů

V roce 2005 jsme pro naše zákazníky otevřeli nový autosalon s kompletní nabídkou motocyklů Honda. Nyní patříme k největším prodejcům motocyklů Honda na českém trhu. Náš zkušený tým prodejců Vám pomůže si vybrat a vyzkoušet motocykl Honda podle Vašich představ. Prodej Honda motocyklů

Odtahová služba

Odtahová služba

Provozujeme odtahovou službu s doplňkovými službami (dovoz pohonných hmot, výměna baterie, pomoc při nastartování) a to NON-STOP.

Automyčka

Automyčka

Kromě klasického mytí u servisovaných vozů nabízíme luxusní mytí, ruční mytí povrchu karoserie, mytí motoru, vyčištění interiéru vozidla, tepování sedaček a koberců.

Certifikace

Certifikace

Jsme certifikovaným prodejcem dle ISO 9001/2008.

Výběr autorádií

Výběr autorádií

Ke každému vozidlu u nás najdete vhodnou audiosoupravu.

Restaurace a kavárna

Restaurace a kavárna

Případné čekání na servise si můžete zpříjemnit v Denním baru, který je otevřen od pondělí do pátku a najdete jej na autosalonu Honda. Na všech autosalonech je pro Vás také k dispozici bezplatná WIFI.

Telefonické objednání do servisu

Telefonické objednání do servisu

Objednat na servis se můžete na kontaktech uvedených níže. Čekací doba se tak zkrátí, vše budete mít připravené ve Vámi uvedený čas. Objednání na servis ZDE

Financování

Financování

V případě, že zvažujete volbu mezi finančním nebo operativním leasingem a chcete výhody prodiskutovat s našimi pracovníky operativního leasingu, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo emailem. Operativní leasing Přidělený konzultant operativního leasingu společnosti AUTO JAROV Vám bude k dispozici po celou dobu trvání smlouvy, a to 24hodin denně.

Rychloservis

Rychloservis

Práce v trvání do 1 hodiny, jako jsou výměna oleje, kol, oprava brzd, výfuku a pod. Vám podle přání provedeme na počkání tak rychle jak jen to bude možné.

STK

STK

Poskytujeme komplexní a profesionální služby pro motoristickou veřejnost. Zajišťujeme technické prohlídky osobních vozů do celkové hmotnosti 3500 kg, technické prohlídky všech kategorií motocyklů, technické prohlídky přívěsných vozidel do celkové hmotnosti 3500 kg, evidenční kontroly, technické kontroly vozidel po přestavbě, technické kontroly osobních, dodávkových a nákladních vozidel do 3500 kg individuálně dovezených ze zahraničí, technické prohlídky vozidel na přání zákazníka - mimo povinný pravidelný interval, prodej ekologických plaket do ekologických zón v SRN dle již platné vyhášky.

Uskladnění pneu a kol

Uskladnění pneu a kol

Přesouvání kol nebude již problém. Ušetříme Vám námahu a rádi Vám za výhodné ceny uskladníme vaše letní/zimní kola i pneu. Do našeho pneuhotelu se vejde až 3 000 sad pneumatik.

Prodej příslušenství

Prodej příslušenství

Nabízíme Vám kompletní sortiment příslušenství Volkswagen, Škoda, Audi, Seat a Honda s možností montáže, všech produktových skupin se zárukou 2 roky. Vsaďte na kvalitu a dlouhodobou životnost originálního příslušenství a přijeďte do AUTO JAROV vyzkoušet funkčnost a bezpečnost právě těchto doplňků. Příslušenství

Pojištění

Pojištění

Zajistíme pojištění Vašeho vozidla u osvědčených pojišťoven.

Klimatizace

Klimatizace

Oprava, údržba a montování. Vaše klimatizace je u nás ve správných rukách. Zachovejte si stále chladnou hlavu.

Klempířské služby

Klempířské služby

Klempírna AUTO JAROV je jednou z nejmodernějších na světě. V kombinaci s plně kvalifikovaným personálem Vám poskytneme služby, které uspokojí Vaše požadavky. Samozřejmostí je certifikát kvality ISO 9001. Zajišťujeme komplexní styk s pojišťovnami, díky špičkovému vybavení zajišťujeme krátké termíny oprav,po dobu opravy poskytujeme náhradní vozidlo za zvýhodněnou cenu, poskytujeme záruku na 24 měsíců na práci a originální díly.

Lakovna

Lakovna

Lakovna AUTO JAROV je jednou z nejmodernějších na světě. V kombinaci s plně kvalifikovaným personálem Vám poskytneme služby, které uspokojí Vaše požadavky. Samozřejmostí je certifikát kvality ISO 9001. Zajišťujeme komplexní styk s pojišťovnami, díky špičkovému vybavení zajišťujeme krátké termíny oprav, po dobu opravy poskytujeme náhradní vozidlo za zvýhodněnou cenu, poskytujeme záruku na 24 měsíců na práci a originální díly.

Bezbariérový přístup

Bezbariérový přístup

Naše prodejna i další má bezbariérový vstup.

Internet

Internet

Na všech autosalonech je pro Vás také k dispozici bezplatná WIFI.

Přímý příjem vozu

Přímý příjem vozu

Poraďte se s naším technikem přímo u Vašeho vozu. My poradíme, Vy rozhodujete.

Výměna skel

Výměna skel

Jsme specialisti na výměnu Vašeho poškozeného skla. Oprava je vhodná zejména u menších škod, v případě, že se „kráter“ nachází na vnější straně skla, není větší než 5 mm a trhliny nepřesahují plochu o průměru 50 mm. V případě, že oprava na základě zákonných ustanovení nebo vzhledem k rozsahu poškození již není možná, je nutné autosklo vyměnit. Odborné provedení prací v naší provozovně zabraňuje pozdějším nepříjemnostem jako například poškození karosérie korozí a udržuje provozní bezpečnost vozu.

Péče o lak

Péče o lak

Lakovna AUTO JAROV je jednou z nejmodernějších na světě. V kombinaci s plně kvalifikovaným personálem Vám poskytneme služby, které uspokojí Vaše požadavky. Samozřejmostí je certifikát kvality ISO 9001. Zajišťujeme komplexní styk s pojišťovnami, díky špičkovému vybavení zajišťujeme krátké termíny oprav, po dobu opravy poskytujeme náhradní vozidlo za zvýhodněnou cenu, na práci a originální díly poskytujeme záruku na 24 měsíců.

Platební terminály

Platební terminály

U nás můžete platit všemi platebními kartamy bez komplikací.

Online objednání do servisu

Online objednání do servisu

Objednat na servis se můžete i přes online objednávku. Čekací doba se tak zkrátí, vše budete mít připravené ve Vámi uvedený čas. Objednání na servis ZDE

Přihlášení k odběru newsletteru

S naším zpravodajem budete pravidelně dostávat informace o našem autosalónu a výběr exkluzivních nabídek!

Vložené údaje nejsou platné. Prosíme zadejte je znovu.

Zvolte prosím oslovení

Při přihlášení k Newsletteru bohužel došlo k chybě. Prosím zopakujte jej znovu později.

checkbox_default

Děkujeme Vám!

Tímto jste se přihlásil(a) k odběru Newsletteru.

Brzy od nás dostanete e-mail s potvrzovacím odkazem. Prosíme klikněte na tento odkaz, aby vaše přihlášení proběhlo úspěšně.